ÖMTAL SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi olarak ülkemizin kalkınmasına yönelik yapmış olduğumuz üretim faaliyetlerimizi sosyal ve kültürel etkinliklerle zenginleştiriyoruz. Bu kapsamda yürütmüş olduğumuz faaliyetlerden bahsedecek olursak; okulumuz öğretmenlerinden ve öğrencilerinden oluşan ÖMTAL Mehter Takımı bölgemizde etkinlikler sergilemektedir. Bir başka etkinliğimiz olarak ta okulumuzun oluşturduğu halk oyunları kursu ile ülkemizin her bölgesindeki yöresel oyunları sergilemekteyiz. Bunların yanı sıra okulumuzun sektörle yapmış olduğu protokoller doğrultusunda sektörün önde gelen kişileriyle gerçekleştirmiş olduğumuz paneller, sempozyumlar, münazaralar, açık oturumlar ve sunumlar ile öğrencilerimizin ufkunu geliştirmenin yanı sıra sektör temsilcilerinin de geleceğin ahilerini tanıma fırsatı ve tecrübelerini aktarma fırsatı sunmaktadır.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışına yapmış olduğumuz mesleki gezilerle, ziyaret etmiş olduğumuz mesleki fuarlarla öğrencilerimiz modern mesleki teknolojiyi yakından yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı bulmaktadır. Bunun paralelinde de okulumuzun açmış olduğu fuarlarda öğrenmiş olduğumuz bu modern teknolojiyi sektöre ve paydaşlarımıza sergileyip bölgemizi ve ülkemizi kalkındırmayı amaçlıyoruz.  Bunların haricinde yılın farklı zamalarında öğrencilerimizin tarihi ve kültürel ufkunu geliştirmek amacıyla yurdumuzun çeşitli bölgelerine geziler düzenlemekteyiz.

Farklı türdeki sosyal ve kültürel etkinliklerle amacımız gençlerimizin ülkemizin gelişmesine bir tuğla koymalarına öncülük etmektir. Genç ve dinamik kadromuz ve tükenmez azmimizle bu amaç için yorulmadan çalışacağımız yeni projelerle göz önünde olmaya devam edeceğiz.

 

Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

ÖMTAL SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Yorumlar kapalı.