Minik Kalplerden Büyük Başarı: Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu Anasınıfı Öğrencileri İlk Karnelerini Aldı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu’nun sevimli anasınıfı öğrencileri, heyecan ve mutluluk içinde ilk karnelerini almanın sevincini yaşadı. Öğrencilerin başarıları, öğretmenleri Aydan KUYUCU’nun rehberliğinde, eğlenceli ve öğretici bir öğrenme sürecinin ürünü oldu.

Anasınıfı öğrencileri, ilk defa karne heyecanını yaşamanın coşkusunu yaşadılar. Karnelerini alırken yüzlerindeki gülümsemeleri ve heyecanlarıyla dikkat çeken minik öğrenciler, ailelerine ve öğretmenlerine duydukları sevgi ve minnettarlıklarını ifade ettiler.Öğrencilerin ilk karnelerini almasının ardından bir açıklama yapan Anasınıfı Öğretmeni Aydan Kuyucu, “Bu süreçte öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz her an, benim için çok değerliydi. Minik kalplerin büyük başarılarına tanıklık etmek, öğrencilerimizin gelişimine şahit olmak beni son derece mutlu ediyor. Onların öğrenmeye olan tutkularını ve meraklarını destekleyerek, eğlenceli bir öğrenme ortamı oluşturduk. Karnelerindeki başarılar, hem onların hem de biz öğretmenlerin yüreklerini sevinçle dolduruyor” dedi.

Okul Müdürü Ayhan UYGUN öğrencileri ve Anasınıfı Öğretmeni AydanKUYUCU’yutebrik ederek, minik öğrencilere başarılarının devamını diledi.Bu ilk karnenin hayatları boyunca sürecek bir öğrenme yolculuğunun başlangıcı olduğunu ifade etti.

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu, öğrencilerinin akademik başarılarına ek olarak sosyal ve duygusal gelişimlerine de önem vererek, eğitimde kaliteli bir çerçeve sunmaya devam ediyor.

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu

Minik Kalplerden Büyük Başarı: Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu Anasınıfı Öğrencileri İlk Karnelerini Aldı!

Yorumlar kapalı.