MHP Tire İlçe Kongresinde Arif Demirkan Yeniden Başkan Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Tire İlçe Kongresi'nde Arif Demirkan, büyük destekle başkanlığa seçildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Tire İlçe Kongresi’nde mevcut başkan Arif Demirkan, büyük bir destekle yeniden başkanlığa seçildi. Tire Çok Amaçlı Hangar Düğün Salonu’nda düzenlenen kongrede tek listeyle seçim gerçekleştirildi ve Demirkan, delegelerin yoğun oylarıyla başkanlığa getirildi.


Kongrede konuşan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi yönetimini eleştirdi. İzmir’in yerel yönetiminde yaşanan sorunlara dikkat çeken Osmanağaoğlu, “Allah’ın izniyle Mart 2024’te de yapılamaz denileni yapacak, başarılamaz denileni başaracağız. Milli bekamızı savunduğumuz gibi, yerel yönetimlerin sıkıntı çeken vatandaşlarımızı da koruyacağız. Çünkü istikrar ve hizmet için uyumlu bir yönetim şarttır.” şeklinde konuştu.

MHP Tire İlçe Kongresi’nde Arif Demirkan’ın yeniden başkan seçilmesi, parti üyeleri arasında olumlu bir atmosfer yarattı. Yeniden seçilen başkanın liderliğindeki ilçe yönetiminin, Tire halkına daha fazla hizmet sunma amacıyla çalışmalarını sürdüreceği belirtildi.

MHP Tire İlçe Başkanı  Arif Demirkan kongreyi bu konuşma ile bitirdi :

Değerli Tireli Hemşehrilerim,

Tire İlçe Kongremize hepiniz hoş geldiniz. Ağustos ayı Türk tarihi açısından zaferler ayıdır. Biz de inşallah 20 Ağustos günü gerçekleştirdiğimiz kongremizden sonra yöneticilerimiz ve dava arkadaşlarımızla birlikte millet ve beraberlik içinde yapacağımız çalışmalarla, Allah’ın izniyle 30 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak zaferlere ulaşacağımıza inanıyorum. Milliyetçi Ülkücü Hareket ile ünlü Tire’mizi, üç hilalli sancağımızı zirveye taşıyacağımız konusundaki inancımız tamdır.

Milliyetçi Hareket Partisi siyasetini önce Allah’ın rızası için yapar, memleket faydasını kafa yorar. Sayın Genel Başkanımız bunu önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyerek özetlemiştir. Benim aklım hep Türkiye’dir, diyerek zihinleri kazanmıştır.

Değerli dava arkadaşlarım, özellikle Tire’deki dava arkadaşlarımıza ve Tireli hemşehrilerimize buradan sizlerin huzurunda bir çağrıda bulunmak istiyorum. Geçmişi takıla kalanlar bugünü ve geleceği kurgulayamaz, başarıya ulaşamazlar. Gelin, Tire’mizi hak ettiği hizmetlere getirmek için birlik ve beraberlik içinde olalım. 2024 hedeflerimize birlikte el ele varalım.

Kongremizi onurlandırdığınız için katılan tüm dava arkadaşlarıma ve Tireli hemşehrilerime teşekkür ederim. 14. kongremizin davamıza, teşkilatımıza ve Tireli hemşehrilerimizin hayrına vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim. Sağ olun, var olun. Ne mutlu Türk’üm diyene.

 

YENİTİRE MUSTAFA UYSAL

MHP Tire İlçe Kongresinde Arif Demirkan Yeniden Başkan Seçildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. Avatar

  Koltukları hayırlı olsun

  Cevapla
 2. Avatar
  21 Ağustos 2023, 07:16

  … Çalışsınlar yeter

  Cevapla
 3. Avatar

  Hayırlı olsun

  Cevapla
 4. Avatar
 5. Avatar

  ……..

  Cevapla
 6. Avatar

  ……

  Cevapla