1. Haberler
  2. Gündem
  3. MHP HIZ KESMİYOR

MHP HIZ KESMİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe  Teşkilatı Balabanlı ve Kazanlı mahallelerini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerde MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı vatandaşlarla sohbet etti. Ödemiş’in kalabalık nüfusa sahip mahallelerinden olan Balabanlı mahallesinde 5 ayrı kıraathanede vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Balabanlı Mahalle Muhtarı Şakir Karataş’la istişarelerde bulunan Ceyhun Kınlı ve MHP yöneticileri Muhtar Karataş ve mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Kazanlı Mahallesinde de çok sayıda mahalle sakiniyle görüşen Başkan Ceyhun Kınlı, Kazanlı Muhtarı İbrahim Tabak’la da istişarelerde bulundu.Muhtar İbrahim Tabak’la yapılan görüşmede “göreve geldikleri günden bugüne kırsal mahalleler başta olmak üzere bizzat gezerek sorun ve talepleri dinlediğini belirten Kınlı, sorunların çözümü ve taleplerin karşılık bulması için gerekli mercilerle görüşmelere devam ettiğini söyledi ve Muhtar İbrahim Tabak’a yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

MHP Balabanlı Mahalle temsilcisi İbrahim Gacar ve MHP Kazanlı Mahalle temsilcisi Kerim Tınk ile de görüşen MHP İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı Mahalle temsilcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Haber Merkezi

MHP HIZ KESMİYOR
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.