MHP HIZ KESMİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe  Teşkilatı Balabanlı ve Kazanlı mahallelerini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerde MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı vatandaşlarla sohbet etti. Ödemiş’in kalabalık nüfusa sahip mahallelerinden olan Balabanlı mahallesinde 5 ayrı kıraathanede vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Balabanlı Mahalle Muhtarı Şakir Karataş’la istişarelerde bulunan Ceyhun Kınlı ve MHP yöneticileri Muhtar Karataş ve mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Kazanlı Mahallesinde de çok sayıda mahalle sakiniyle görüşen Başkan Ceyhun Kınlı, Kazanlı Muhtarı İbrahim Tabak’la da istişarelerde bulundu.Muhtar İbrahim Tabak’la yapılan görüşmede “göreve geldikleri günden bugüne kırsal mahalleler başta olmak üzere bizzat gezerek sorun ve talepleri dinlediğini belirten Kınlı, sorunların çözümü ve taleplerin karşılık bulması için gerekli mercilerle görüşmelere devam ettiğini söyledi ve Muhtar İbrahim Tabak’a yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

MHP Balabanlı Mahalle temsilcisi İbrahim Gacar ve MHP Kazanlı Mahalle temsilcisi Kerim Tınk ile de görüşen MHP İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı Mahalle temsilcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Haber Merkezi

MHP HIZ KESMİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. Avatar
  20 Aralık 2023, 23:57

  vurcazkircazpatliycaz.9fFH9Zlx4jae

  Cevapla
 2. Avatar
  22 Aralık 2023, 01:32

  daktilogibigibi.iI6R6CEO8dvi

  Cevapla
 3. Avatar
  22 Aralık 2023, 12:39

  daxktilogibigibi.75baaAl4lg7a

  Cevapla
 4. Avatar

  adnoun xyandanxvurulmus.MUcOF0J0RE9p

  Cevapla
 5. Avatar
  30 Ocak 2024, 13:03

  Visualizar o conteúdo da área de trabalho e o histórico do navegador do computador de outra pessoa é mais fácil do que nunca, basta instalar o software keylogger.

  Cevapla
 6. Avatar
  11 Şubat 2024, 19:44

  Se você está pensando em usar um aplicativo espião de celular, então você fez a escolha certa. https://www.mycellspy.com/br/tutorials/best-cell-phone-spy-apps-online-free-trials/

  Cevapla