MEHMET ERİŞ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Hamamköy, Çayır ve Demirdere mahallelerine ziyarette bulundu. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Eriş vatandaşlarla muhabbet etti gündem değerlendirmesinde bulundu. Daha sonra Hamamköy, Çayır ve Demirdere mahalle muhtarları ile görüşen Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, mahalle muhtarlarının taleplerini dinledi ve mahalle sorunlarını yakından inceledi.

Evimiz Ödemiş için muhtarlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte çözümler geliştirmek üzere saha çalışmalarımız sürüyor. Mendegüme bölgesindeki muhtarlarımızla birlikte Hamamköy, Çayır ve Demirdere mahallelerimizde hemşehrilerimizin taleplerini dinledik. Çayır mahallemizin köprü sorununu ekibimizle birlikte yerinde inceledik.

 

Haber Merkezi

MEHMET ERİŞ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 17:37

    Cuando olvide la contraseña para bloquear la pantalla, si no ingresa la contraseña correcta, será difícil desbloquear y obtener acceso. Si descubre que su novio / novia sospecha, es posible que haya pensado en piratear su teléfono Samsung para obtener más pruebas. Aquí, le proporcionaremos la mejor solución sobre cómo descifrar la contraseña de un teléfono móvil Samsung. https://www.xtmove.com/es/how-to-track-samsung-phone-and-hack-password-without-them-knowing/

    Cevapla