MEHMET ERİŞ KAYMAKÇI’DA

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, sık sık Ödemişlilerle bir araya gelerek, talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam ediyor. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleriyle vatandaşla hep iç içe olarak, çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşları ziyaret ederek, hem sohbet ediyor, hem de talep ve önerileri dinliyor.

Ödemiş Beledi Başkanı Mehmet Eriş ”Bereketli akşam da Kaymakçı‘da hemşerilerimizin taleplerini dinledik çalışmalarımızı ve hedeflediğimiz yatırımları anlattık. Uzun yıllar kurum izni bekleyen Kaymakçı Atıksu Arıtma Tesisi projesinde, kanalizasyon ve içme suyu şebeke yenileme projesinde son durumu paylaştık. Güzel sohbetleri ve konukseverlikleri için Kaymakçılı hemşerilerimize gönülden teşekkürler. Daha yürünecek çok yolumuz var ”dedi.

Haber Merkezi

MEHMET ERİŞ KAYMAKÇI’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 19:13

    It is very difficult to read other people’s e-mails on the computer without knowing the password. But even though Gmail has high security, people know how to secretly hack into Gmail account. We will share some articles about cracking Gmail, hacking any Gmail account secretly without knowing a word. https://www.xtmove.com/how-to-hack-gmail-account-without-password-and-track-other-email/

    Cevapla