MEHMET ERİŞ AKHİSAR’DA 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Akhisar Belediyesi Toplu Açılış törenine katıldı.12 Ocak Cuma günü saat 14.30’da CHP Genel Başkanı Özgür Özel Akhisar’da Cumartesi pazarı açılış törenine katılarak toplu açılış gerçekleştirdi. Gerçekleşen açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Erişte katıldı. Toplu açılış töreni İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Program açılışında Akhisar Uğur Mumcu Kültür Merkezi halk oyunları ekibi Zeybek gösterimi gerçekleştirdi. CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek’in konuşması ile başlayan tören Türkiye Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca’nın konuşması ile devam etti.

Düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan CHP Genel Başkanı Özgür Özel; “Güzel Akhisar’ın güzel insanları hepiniz hoş geldiniz, hepinizi selamlıyorum. Ben bugün evimdeyim. Vehbi Bakırlıoğlu milletvekili seçilinceye kadar Akhisar’ın milletvekiliydim. Akhisar Özgür Özel’in hep arkasında durdu. Genel başkan olarak sizlerin karşısında olmak büyük gururdur. Belediye Başkanlarımıza sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Yüzümüzü eğdirmediler. İkinci dönemde de çalışmalarını sürdüreceklerinden eminim. Başkan Dutlulu Akhisar’ı ayağa kaldırdı. Akhisar’ın öz kaynakları ile destan yazdı.” diyerek konuşmalarına devam etti. Genel Başkan Özel emekli maaşlarını değerlendirerek “Biz emeklinin de emekçinin de yanındayız.” dedi. Ayrıca vatandaşları Ankara Tandoğan Meydanı’nda, 14 Ocak Pazar günü düzenleyecekleri mitinge davet etti. Son olarak yerel seçimlerde CHP adayları için destek isteyerek konuşmasını noktaladı.

Program sonrası açıklama yapan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş şunları söyledi: Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in katılımlarıyla Akhisar Belediyemizin toplu açılış törenini gerçekleştirdik. Halkın Belediyeleri zorluklara rağmen başarılarıyla umut dolu aydınlık geleceğe bizleri adım adım yaklaştırıyor.

 

Haber Merkezi

MEHMET ERİŞ AKHİSAR’DA 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir