KOŞU VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI TİRE’YE ÇOK YAKIŞTI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tire Belediyesi’nin muhtelif park ve rekreasyon alanlarında fizibilitesini yaparak; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle başlattığı, profesyonel tartan pistten oluşan koşu ve yürüyüş yolu çalışmaları büyük oranda tamamlandı.

Gölet Rekreasyon Alanı, Öğretmen Necla Kırlı Parkı, Nazım Çulcu Parkı ve Mustafa Güngör Parkı ve Ebulfez Elçibey Parkı’nda tamamlanan yaklaşık 4000m2 tartan pistler vatandaşların hizmetine sunuldu. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran çalışmalarla ilgili şu ifadelere yer verdi :

‘’ Tiremizin huzurunu sporla pekiştiriyoruz. Sabah sporu, akşam yürüyüşü yapan vatandaşlarımız ve özel yetenek sınavlarına hazırlanan gençlerimiz için oluşturduğumuz profesyonel koşu ve yürüyüş alanlarımızın sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana spor adına birçok çalışmaya imza attık. ‘Futbol sahaları, bisiklet yolları, basketbol sahaları, tenis kortları, at yarışı pisti ve geleneksel deve güreşi alanı’ gibi çalışmalar derken, yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Tireli en güzelini hak ediyor. Bizler kadirşinas halkımız için yenilikçi ve katma değer atılımlarımıza hızla devam ediyoruz.’’ dedi.

Haber Merkezi

KOŞU VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI TİRE’YE ÇOK YAKIŞTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 18:17

    Dzięki programowi monitorowania rodziców rodzice mogą zwracać uwagę na czynności wykonywane przez ich dzieci na telefonie komórkowym oraz łatwiej i wygodniej monitorować wiadomości WhatsApp. Aplikacja działa cicho w tle urządzenia docelowego, nagrywając wiadomości konwersacyjne, emotikony, pliki multimedialne, zdjęcia i filmy. Dotyczy każdego urządzenia z systemem Android i iOS. https://www.xtmove.com/pl/how-to-track-and-read-someones-whatsapp-messages-calls-location/

    Cevapla