Koçarlı yeni kapalı pazaryerine kavuşuyor

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, TARİŞ Pamuk Kooperatifi’nin bulunmuş yer aldığı bölgede yaşama geçecek bulunan kapalı pazaryeri projesi düşüncesince düğmeye bastı.

Koçarlı yeni kapalı pazaryerine kavuşuyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, bayındırlık düzenlemeleri tamamlanan Tariş dalında ilçeye çağcıl kapalı pazaryeri kazandırılması üzere plan çalışmalarının başladığını duyurdu.

Koçarlı’da gelişigüzel fırsatta Cumhuriyetin 100. Yılı çerçevesinde yeni yatırımlar ve kaza halkının yaşamını kolaylaştıracak hizmetlerle buluşturmaya iri ehemmiyet verdiklerini kail Başkan Kaplan, kapalı pazaryeri projesi düşüncesince de harekete geçti. Tariş kooperatifinin bulunmuş yer aldığı 4 bin 600 metrekarelik meydan üstünde çevresinde dükkanlarla baş başa kapalı pazar yeri gerçekleştirmek düşüncesince plan emekleri başlatan Başkan Kaplan, makamında Bircan Mühendislik Yüksek İnşaat Mühendisi Muaz İbrahim ve Mimar Emin Bircan ile nezdinde araya geldi.

Projeyle ilişik kendisine İbrahim ve Bircan ile istişarelerde bulunmasının peşi sıra izah eden Başkan Kaplan, projenin şekillenmesinin peşi sıra en endamsız müddette icraat başlayacaklarını belirtti. Hedeflerinin domestik seçimlerden evvel projeyi de tamamlayıp hizmete ayırmak yer aldığı tamlayan Başkan Kaplan, “Koçarlımızın levent boylu senelerdir gereksinim duyan kapalı pazaryerini de ilçemize vermek inşallah bizlere baht olacak. Oradaki bayındırlık düzenlemelerinin peşi sıra çabuk nezdinde biçimde projenin üstüne eğilmiştik. Netice itibarıyla geldiğimiz noktada plan çalışmalarına da başlamış bulunuyoruz. En endamsız müddette plan çalışmalarının tamamlanmasının peşi sıra işe koyulacağız. Şimdiden ilçemize hayır kademli olmasını diliyorum” dedi.

Koçarlı yeni kapalı pazaryerine kavuşuyor

Kaynak: IHA

Koçarlı yeni kapalı pazaryerine kavuşuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir