Kiraz’da yol sorunu bitmiyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kirazda gerçekleştirdiğimiz röportajlar sırasında TV9 İzmir ekranlarına konuşan Kirazlılar ilçe merkezindeki ve mahalle arasındaki yolların oldukça kötü durumda olduğunu söylediler . Kendi araçlarını kullanmaktan çekindiğini dile getiren Kirazlılar yollarda kendiliğinden kasidelerin  oluşmaya başladığını ve kendi araçları ile rahat yolculuk yapmadıklarını dile getirdiler. Bu durumdan şikayetçi olan Kirazlılar yetkililerden en kısa sürede çözüm bekliyor .

Tv9 İzmir ekranlarına konuşan Kirazlı vatandaş Ekrem Yaman şunları söyledi:

Mahalle yollarımız olsun ilçe merkezindeki yollarımız olsun hepsi çok bozuk hepsi çok kasisli yağan yağmurdan kaynaklı olabiliyor ,kazılıyor ,işlem görüyor, doğal gaz için ,su için, herhangi farklı işlemler için ,su alt yapısını düzeltmek için yollar kazılıyor sonra tekrar yapılmıyor .Uzun süre açık kalıyor ya da tekrar yollar yapıldığında sanki alınan taş tekrar aynı yerine koyulmuyormuş da farklı yere koyuluyormuş gibi yollarda kasisler oluşuyor .Biz halk olarak kendi Aracımızla geçmekten korkuyoruz hızlı gidemiyoruz aracımız hızlı kullanırsak kendi aracımızda hasarlar meydana geliyor tekrar onun masrafı ile karşı karşıya kalıyoruz .Yani biz yetkililerin bu sorunu en kısa zamanda çözmesini istiyoruz gereğinin yapılmasını istiyoruz .Mahalle yollarımız ilçe merkezindeki yollarımız çok kötü durumda söylediğim gibi kendi aracımızla rahat bir şekilde yolculuk yapamıyoruz yetkililerden bu konuya çözüm getirmelerini istiyoruz.

Sabriye Bedel

Kiraz’da yol sorunu bitmiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar
  30 Ocak 2024, 09:17

  Keyloggery są obecnie najpopularniejszym sposobem oprogramowania śledzącego, służą do pobierania znaków wprowadzanych z klawiatury. W tym wyszukiwane hasła wprowadzone w wyszukiwarkach, wysłane wiadomości e – Mail i treść czatu itp.

  Cevapla
 2. Avatar
  11 Şubat 2024, 16:01

  Obecnie oprogramowanie do zdalnego sterowania jest używane głównie w biurze i oferuje podstawowe funkcje, takie jak zdalne przesyłanie plików i modyfikacja dokumentów.

  Cevapla