Kiraz’da 101. Kurtuluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı Açıldı

Kiraz ilçesinde düzenlenen etkinliklerle ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü coşkuyla kutlandı.

Kiraz'da 101. Kurtuluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı Açıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in Kiraz ilçesinde, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Kiraz 2. Tarım ve Sanayi Fuarı kapılarını açtı. Cem Yazan Kapalı Pazaryeri’nde belediyenin destekleriyle gerçekleşen etkinliğin açılışında Kaymakam Onur Titiz, bu yıl daha fazla katılımcıyla bir araya gelmenin mutluluğunu ifade etti. Titiz, fuarın bölgedeki ekonomiyi canlandırmada önemli bir rol üstlendiğini vurgulayarak, aynı zamanda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kutladı.

Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu da fuarın büyüyerek devam edeceğini belirtti. Kutlu, Zafer Bayramı’nı da anarak şunları söyledi: “Bu vatan için emek vermiş, kanını toprağa dökmüş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anmak istiyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu vatan uğruna var gücüyle mücadele etmiş herkesin ruhu şad olsun.”

Konuşmaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirilerek fuar resmi olarak açıldı. Tarım aletleri ve ekipmanlarının sergilendiği 55 farklı stantla donatılmış olan fuar, üç gün boyunca ziyaretçilere kapılarını açacak.

YENİKİRAZ

Kiraz’da 101. Kurtuluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı Açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Avatar
 2. Avatar
 3. Avatar

  ………

 4. Avatar

  ……………..

  Cevapla
 5. Avatar
  31 Ağustos 2023, 12:58

  ooo

  Cevapla