Kiraz’da 100. Yıl Coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti 100 yaşında. Türkiye’nin dört bir yanında Cumhuriyetin 100. yılı sevinç ile kutlandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100.yılı Kirazda da büyük coşkuyla kutlandı. Etkinlikler 29 Ekim  sabahı saat 10:30 da Kiraz İlçe stadyumunda gerçekleşen törenle başladı. Düzenlenen törene  Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Kiraz  Cumhuriyet Başsavcısı, Kiraz İlçe Jandarma Komutanı, Kiraz ilçe Emniyet Müdürü, Kiraz  İlçe Milli Eğitim Müdürü, daire amirleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve Kiraz halkı katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100.yılı etkinlikleri kapsamında Kiraz ilçe stadyumunda gerçekleşen tören İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayıp Kirazlı öğrencilerin şiir dinletileri ve folklor gösterileri ile devam etti. Özgür Can Çoban konseri ile son bulan 100. yıl etkinliklerine Kirazlılar yoğun katılım gösterdi.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100.yılı etkinliklerinde konuşan Saliha Özçınar Kutlu şunları söyledi:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladık.

İlçemizdeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında görev alan öğretmen ve öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Yine bu etkinlikte görev alan sağlık ekibimize Güvenlik güçlerimize ve görevli tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.

Cumhuriyetimizin 100.yılı geride kalırken önümüzdeki yüz yılda Türkiye bölgenin ve dünyanın güç dengesi olacak. Artık birilerinin sıradan gördüğü eli ayağı bağlı bir ülke olmadığımızı tüm dünyaya gösterme yüz yılı olacaktır yaşasın Cumhuriyet.

Özcan Çetin

Kiraz’da 100. Yıl Coşkusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 21:59

    Para esclarecer completamente suas dúvidas, você pode descobrir se seu marido está traindo você na vida real de várias maneiras e avaliar quais evidências específicas você tem antes de suspeitar que a outra pessoa está traindo. https://www.xtmove.com/pt/how-to-track-my-husband-phone-calls-and-texts-find-signs-of-husband-infidelity/

    Cevapla