Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme emek harcamaları başlatıldı

Süper Amatör Lig’de savaş fail Kemer Belediye Spor’un maçlarını oynadığı Kazım Gül Spor Tesisleri’nde, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun direktifiyle yenileme emekleri başlatıldı.

Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme emek harcamaları başlatıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçe stadı şekilde da aşina Kazım Gül Spor Tesisleri’nde meydana getirilen icraat çerçevesinde tribünlerdeki 1000 genelev ve redif kulübeleri yenilenerek al parafin renklere boyandı. Hakem ve soyunma odalarında da boya, badana ve gayrı yenileme çalışmalarının bitmeme etmiş olduğu belirtildi.

Yapılan çalışmaların tamamlanmasının arkası sıra henüz çağdaş ve yakışıklı duyusal birlikte görünüme kavuşacak bulunan statta araştırmalarda mevcut Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, stadın yenileme çalışmalarını eş güdümlü fail Kemer Belediye mensuplarından bilim aldı. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin de haremlik etti.

Belediye Başkanı Topaloğlu, icra ettiği açıklamada, Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme emekleri yapıldığını belirterek, “Toplam 1000 genelev değiştirdik ve 1400 seyircinin oturabileceği birlikte düzlük oluşturduk. Yedek kulübelerini de yeniledik ve koltuklarını değiştirdik. Kırmızı parafin renklerle stadımız henüz dobra ve çağdaş bir duruma geldi. Soyunma odalarında ve yargıcı odalarında da aranjman çalışmalarımız bitmeme ediyor. Stadımız en endamsız sürede gençlerimizin kullanımına açılacaktır. Takımlarımıza başarılar diliyorum. Emeği geçenlere de teşekkürname ediyorum” dedi.

Süper Amatör Lig’de savaş fail Kemer Belediye Spor Kulübü Başkanı ve Teknik Direktörü Öner Karagün ise maçlarını oynadıkları Kazım Gül Stadı’ndaki eksikleri Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na iletmesinin doğrudan arkası sıra Başkan Topaloğlu’nun statta yenileme çalışmalarını başlattığını söyledi.

Başkan Topaloğlu’nun spora ve sporcuya rastgele devir dayanaklık etmek bulunduğunu ve olmaya bitmeme ettiğine ayraç fail Karagün, “Başkanımız gençlerin henüz elleme koşullarda ayak topu oynaması düşüncesince bize rastgele daima dayanaklık etmek oluyor. Şampiyonlukta kaymakamlık stadının önemi aşırı büyüktür. Kulübüm ve sporcularım hesabına başkanımıza aşırı teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme emekleri başlatıldı

Kaynak: IHA

Kazım Gül Spor Tesisleri’nde yenileme emek harcamaları başlatıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir