İzmir esporda dev finale ev sahipliği yapıyor

İzmir, esporda Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak.

featured
İZMİR, ESPORDA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ETKİNLİKLERİNDEN BİRİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. YILIN EN İYİ LEAGUE OF LEGENDS (LOL) TAKIMININ BELİRLENECEĞİ TÜRKİYE BÜYÜK FİNALİ 2023, İZMİR AHMED ADNAN SAYGUN SANAT MERKEZİ'NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK. ŞAMPİYON OLAN TAKIM, ÜLKEMİZİ EMEA MASTERS'DA TEMSİL EDECEK. (İHA/İZMİR-İHA) İzmir, esporda Türkiye'nin en büyük etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak. Yılın en iyi League of Legends (LoL) takımının belirleneceği Türkiye Büyük Finali 2023, İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Şampiyon olan takım, Türkiye'yi EMEA Masters'da temsil edecek.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir, esporda Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak. Yılın en iyi League of Legends (LoL) takımının belirleneceği Türkiye Büyük Finali 2023, İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Şampiyon olan takım, Türkiye’yi EMEA Masters’da temsil edecek.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ile Ninja Company iş birliği ile düzenlenecek ve Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde 12 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilecek LoL 2023 Yaz Mevsimi Finali’nde, İstanbul Wildcats ve NASR Esports takımları şampiyon olmak için karşılaşacak. Büyük mücadeleye sahne olması beklenen finalde, seyirciler saat 15.00’ten itibaren alana giriş yapabilirken final mücadelesi ise saat 17.00’de başlayacak.
Bilet satışlarından elde edilen gelirin OYGEM Akademi eğitim ve geliştirme süreçlerinde değerlendirilmek üzere bağışlandığı finalde, biletler günler öncesinden tükendi.

 

İHA

İzmir esporda dev finale ev sahipliği yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir