İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADINLARA YÖNELİK SOSYAL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi hayatın her alanında kadınları destekleyen projeler üretmeye devam ederken toplumsal cinsiyet eşitliği başlığı altında kültürel çalışmalarını da devam ediyor.

Anahtar Kadın çalışmaları bütüncül hizmet merkezi ile birlikte “İzmir’de kadınlar sinema yapıyor” programı yapan İzmirli kadınlar ilçe ve köylerde kadınlarla buluşuyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonuyla Tire Başköy’de buluşacak olan kadınlar önce sahne alacak sonra da söyleşi de bir araya gelecek.

10 Ocak Çarşamba günü saat 18.00’de Başköy Mahallesi Köy Kahvehanesinde yapılacak programda önce film gösterimi ardında da söyleşi gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden alınan bilgilere göre çalışmalar kırsal mahallelerde devam edecek.

Haber Merkezi

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADINLARA YÖNELİK SOSYAL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    30 Ocak 2024, 18:42

    Obecnie technologia pozycjonowania jest szeroko stosowana. Wiele samochodów i telefonów komórkowych ma funkcje pozycjonowania, a także wiele aplikacji do pozycjonowania. Gdy zgubisz telefon, możesz użyć takich narzędzi do szybkiego zainicjowania żądań śledzenia lokalizacji. Zrozumieć, jak zlokalizować telefon, jak zlokalizować telefon po jego zgubieniu? https://www.xtmove.com/pl/how-to-track-someones-phone-location-by-cell-phone-number-online-for-free/

    Cevapla