İNGİLİZCE’DEN E-TWİNNİNG BAŞARISI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okulumuzun İngilizce Öğretmeni Fatma Derebaşı rehberliğinde öğrencilerimiz e-twinning projeleri hazırlandı. Projeler geri dönüşüme yönelik, atık malzemelerin kullanılmasıyla yapıldı. Ayrıca okulumuzu güzelleştirmeye dönük projelere de imza atıldı. Atık taş etkinliği ile duvarlara resimler yaparak duvarlarımızı, bahçeye yeni diktiğimiz ağaçların kenarlarına çerçeveler yaparak bahçemizi güzelleştiren projeler yapıldı. Ayrıca atık plastiklerden hayvanlara barınak, eski lastiklerden bahçeye havuz yapıldı.

Öğrencilerimizin duygularını tanımalarına yardımcı olan My EmotionsAre My North Star isimli projeye imza atıldı. Duygularımızı ifade eden hikâye, şarkı yazma gibi etkinlikler yapıldı.

Projelerimizin Uluslar Arası Eğitim ve Yönetim Platformu EyforXIII’de poster sunumu olup,Eyuder ve Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile İzmir’de düzenlenecek olan forumda Poster Bildirisi olarak kabul edilip, çalışmamız Kongre Bildiri Özetleri yayınlandı. Öğretmenimiz projelerde gösterdiği azminden ötürü teşekkür belgesine layık görülmüştür.

ŞEHİT ER KAMİL ALKAN ORTAOKULU

İNGİLİZCE’DEN E-TWİNNİNG BAŞARISI

Yorumlar kapalı.