Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu Güreş Takımı, Ödemiş’te Yıldızlarını Parlatarak İlçe 2.’si Oldu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’te düzenlenen okullar arası güreş turnuvasında Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu, gösterdiği üstün performansla ilçe genelinde 2. sırayı elde etti. Birbirinden zorlu mücadelelere sahne olan turnuvada, okulumuz öğrencileri birçok kategoride derece alarak Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu ailesini bir kez daha gururlandırdı.

Öğrencilerimiz, azimli ve kararlı mücadeleleriyle adeta minderde iz bıraktılar. Turnuvada elde edilen başarılar arasında; Mustafa Aziz Yıldırım, Olgun Korkmaz, Yiğit Şentürk birincilik, Burak Özkan, Yasin Çaylıoğlu, Yiğit Ali Bölük ikincilik, Yasin Karaoğlan, Mehmet Kaan Çakı, Efe Şentürk üçüncülük madalyalarını alarak büyük bir başarıya imza attılar.

Öğrencilerimiz, sporda gösterdikleri başarılarla sadece bedensel değil, aynı zamanda karakter gelişimlerine de katkıda bulunarak Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu’nun spor dallarındaki başarı geleneğini sürdürdüler. Katılım sağlayan tüm öğrencilerimiz ve emeklerinden dolayı Beden Eğitimi Öğretmenimiz Caner Usta’yı yürekten tebrik ediyoruz.

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu Güreş Takımı, Ödemiş’te Yıldızlarını Parlatarak İlçe 2.’si Oldu!

Yorumlar kapalı.