Hastaneyi basıp temizlik görevlisini defalarca bıçakladı

Gaziantep'te bir şahıs, aralarında husumet bulunan temizlik görevlisini hastanede çalıştığı sırada bıçaklayarak ağır yaraladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep’te bir şahıs, aralarında husumet bulunan temizlik görevlisini hastanede çalıştığı sırada bıçaklayarak ağır yaraladı. Olay sonrası çekilmiş cep telefonu görüntüleri izleyenleri şoke ederken, tutuklanarak cezaevine gönderilen zanlının adliyedeki ifadesinde ”Son zamanlarda eşimin beni aldattığını düşündüm. Hastaneye gittiğimde onları gördüm. O sırada şahsın ‘adam olsaydın karına sahip çıksaydın’ dediğini duydum. Sonrasında ise kendimi kaybettim” dediği öğrenildi.

Gaziantep’te 40 yaşındaki Ömer F., eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Yıldız’ı çalıştığı sırada bıçaklayarak ağır yaraladı. Bıçaklı saldırı anı görüntüleri herkesin kanını dondururken, tutuklanarak cezaevine gönderilen Ömer F.’nin ilk ifadesinde “Son zamanlarda eşimin beni aldattığını düşündüm. Hastaneye gittiğimde onları gördüm. O sırada şahsın ‘adam olsaydın karına sahip çıksaydın’ dediğini duydum. Sonrasında ise kendimi kaybettim” dediği ortaya çıktı.

Haber Merkezi

Hastaneyi basıp temizlik görevlisini defalarca bıçakladı

Yorumlar kapalı.