Advert
Advert

Aydem Perakende enerjisini AKUT ile paylaşmaya devam ediyor

Aydem Perakende enerjisini AKUT ile paylaşmaya devam ediyor
Aydem Perakende enerjisini AKUT ile paylaşmaya devam ediyor Küçük Menderes
test Bu içerik 109 kez okundu.

Aydem Perakende, "Hayat İçin Enerji" sloganıyla çıktığı yolda enerjisini iyiliğe dönüştürmeye devam ediyor. Enerji sponsoru olduğu Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ile birlikte Afete Hazırlık Günü kapsamında dijital seminerler gerçekleştirdi.
 

Aydem Perakende, uzun yıllardır destekçisi olduğu AKUT Arama Kurtarma Derneği ile birlikte Afete Hazırlık Günü'ne özel hem kendi çalışanlarının hem de müşterilerinin katılımıyla afetlere karşı hazırlıklı olmak amacıyla seminerler düzenledi. AKUT İstanbul ve İzmir seminer ekiplerinin ortak sunumuyla gerçekleşen deprem bilinçlendirme dijital seminerleri, Aydem Perakende'ye özel bir platformdan gerçekleşti. Seminerlerde deprem öncesi, deprem sırası ve deprem sonrasında dikkat edilmesi gereken ve yapılması gereken konular hakkında bilgi edinen katılımcılar, merak ettikleri soruları AKUT ekiplerine yönelterek yanıtlarını birinci ağızdan aldılar.

 

AKUT'un enerji sponsoru olan Aydem Perakende, 30 Ekim'de yaşanan depremin ardından derneğin koordinasyonunda hareket etmiş, bölgede ihtiyaç duyulan malzemelerin tedarikinde destek olmuştu.

 

AKUT İzmir Takım Lideri Ramazan Ergut ve AKUT ekipleri, derneğe verilen destek için Aydem Perakende ekibine teşekkür ziyaretinde bulundu. Teşekkür plaketini Aydem Perakende adına Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna aldı.

 

Özcan Çetin

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önce köpeğe, sonra duvara çarptı
Önce köpeğe, sonra duvara çarptı
"Bir hafta daha tezgah açmazsa çoğu borçlarını ödeyemez"