Advert
Advert

Ödemiş'te durum giderek kötüleşiyor

Ödemiş'te durum giderek kötüleşiyor
Ödemiş'te durum giderek kötüleşiyor Küçük Menderes
test Bu içerik 3999 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran ve tedavi süreci altında olan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş ilçe merkezinin koronavirüs haritasını sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşlara uyarıda bulundu.

Başkan Eriş, "Değerli hemşehrilerim, kentimizde durum oldukça ciddi. Vaka sayıları da gün geçtikçe artıyor. Mecbur değilsek evden çıkmayalım, çıktığımızda ise maskemizi takalım, mesafeyi korumaya özen gösterelim, hijyen kurallarına eksiksiz uyalım. Tüm hastalarımıza acil şifalar, sağlık çalışanlarımıza da kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

İlçe merkezi kıpkırmızı

Güncel koronavirüs haritasına göre Ödemiş'teki vaka sayısı oldukça arttı. Daha önceleri haritada kırmızı ile gösterilen alanlar yok denecek kadar az iken şu an ise Ödemiş Devlet Hastanesi'nin yanı sıra Saracoğlu Caddesi, Mithatpaşa Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı gibi ilçenin en işlek noktalarının da yüksek risk altında olduğu görülüyor.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş ile Ödemiş Belediye Başkan Yardımcıları Özay Kaptan ile Ufuk Kızıler'in de koronavirüse yakalandıklarını açıklanmıştı.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
24 Kasım'da özel açılış
24 Kasım'da özel açılış