Advert
Advert

"18 yıldır milletimize hizmet ediyoruz"

Küçük Menderes
test Bu içerik 139 kez okundu.

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, 3 Kasım 2002'de AK Parti'nin iktidara geldiğini belirterek, "AK Parti teşkilatları olarak 18 yıldır aziz milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Günaydın, 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti'nin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002'de iktidara geldiğini hatırlatarak, "3 Kasım, milletin partisi AK Parti'nin millete hizmet etmenin başlangıç günü. Biz de AK Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bu aziz millete hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah daha nice yıllar bu aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"Torbalı'nın kalbi AK Parti olacak"

AK Parti Torbalı İlçe Başkanlığı görevine geldikleri günden itibaren Torbalı’yı AK Parti'nin kalbi yapacakları sözünü verdiklerini de hatırlatan Başkan Günaydın, "Torbalı teşkilatı olarak Torbalı'yı AK Parti'nin kalbi yapma noktasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a verdiğimiz söz çerçevesinde günden güne teşkilatımızı büyütüyoruz. Beş ay gibi kısa bir sürede 7000 yeni üye yapmak suretiyle AK Parti ailemizin 18 bin olan üye sayısını 25 bine getirerek Torbalı'da çok büyük bir aile olduk. Partimize teveccüh gösteren bütün seçmenlerimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Partimize yeni katılan üyelerimize de hoş geldiniz diyorum" şeklinde konuştu.

"Her üye için ağaç dikeceğiz"

Üye kampanyasını 'Her üye bir fidan' sloganıyla yürüttüklerini hatırlatan Başkan Günaydın, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımlarıyla yeni üyelerimizle birlikte Türkiye genelinde 1 milyon yeni üyemiz için 1 milyon yeni fidanı toprakla buluşturacağız. Bu kampanya kapsamında Torbalımızda ise son beş ayda kaydettiğimiz 7000 yeni üyemiz için 7000 fidan dikeceğiz. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Fidan dikim tarihi, AK Parti Genel Merkezimiz tarafından belirlenecek ve inşallah Torbalı'mızdaki fidan dikiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile telekonferans yöntemi ile birlikte olacağız" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
24 Kasım'da özel açılış
24 Kasım'da özel açılış