Advert
Advert

Ata Park törenle açıldı

Ata Park törenle açıldı
Ata Park törenle açıldı Küçük Menderes
test Bu içerik 520 kez okundu.

Ödemiş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Zafer Mahallesi'nde Ata Park'ın açılışını yaptı. Ata Park, dün saat 13.00'te Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş tarafından özellikle çocukların kullanımına sunuldu. Açılış kapsamında mahalledeki çocuklara pamuk şeker ve macun, vatandaşlara ise lokma dağıtıldı. Ödemiş Belediye Bandosu ve Ödemiş Belediyesi Zeybek Ekibi de açılışta vatandaşlara görsel şölen yaşattı.

Ata Park'ın açılışı, Avrupa'ya kök söktüren Göztepe'nin efsane futbolcularıyla birlikte yapıldı. Mini futbol sahasının da yer aldığı parkın açılış töreninde Göz Göz'de başarıyla forma giymiş olan futbolcular Buldozer lakabıyla tanınan gol kralı Fevzi Zemzem, Fuji Mehmet, Papi Mehmet, Ulvi, Ödemişli Okyay Karagözoğlu'nun yanı sıra Ödemiş Belediyespor'un eski teknik direktörlerinden Fatih Parmaksız, Ödemişspor'un unutulmaz kalecilerinden Fikret Boncuk ve eski kulüp başkanlarından İsmet Yalgın da yer aldı.

Zafer Mahallesi Muhtarı Mehmet Karaceviz, Başkan Eriş'e Atatürk portresi hediye etti. Ayrıca geçtiğimiz günlerde İzmir'deki maratonda Ödemiş'i temsil eden belediye personeli ve sporcu Nurettin Zafer'e de plaket verildi.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme için görüşmeler başladı
Toplu sözleşme için görüşmeler başladı
Kısıtlama bu akşam başlıyor
Kısıtlama bu akşam başlıyor