Advert
Advert

Duyarlılığıyla mest etti

Duyarlılığıyla mest etti
Duyarlılığıyla mest etti Küçük Menderes
test Bu içerik 814 kez okundu.

Ödemişli internet kafe sahibi Batıhan Baştuğ, sosyal medya hesabından evinde bilgisayarı ve tableti olmayan ve EBA'dan faydalanamayan öğrenciler için 09.00-12.00 saatleri arasında internet kafesini ücretsiz açacağını duyurdu.

Baştuğ, "Sevgili Ödemişliler, zorluklarla savaştığımız şu dönemlerde elimden geldiğince yardımcı olmak adına zor durumda olan, evinde telefon, bilgisayar, tablet veya interneti bulunmayan öğrencilere derslerini çalışmaları için internet kafemi hafta içi 09.00 ila 12.00 saatleri arasında ücretsiz olarak kullanıma açıyorum. Her bilgisayar ve ekipman, sabah iş yerimi açarken ve akşam kapatırken, ayrıca her müşteriden sonra dezenfektan ile temizlenmektedir. Maske, mesafe, temizlik kurallarına harfiyen uyulmaktadır. Genelge gereği 12 yaş altındaki öğrencilerin veli ya da vasileri ile gelmeleri gerekmektedir" dedi.

Baştuğ'un bu paylaşımı, yüzlerce insan tarafından beğeni, yorum ve paylaşım aldı. Öte yandan evinde telefon, bilgisayar, tablet veya interneti bulunmayan öğrenciler, Anafartalar Mahallesi Mimar Cemaligil Sokak No:22/A adresinde bulunan Cafe-İn'de 09.00 ila 12.00 saatlerinde ücretsiz olarak uzaktan eğitimlerine devam edebilecek.

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Tüm öğretmenlerimize kutlu olsun"
Başkan Halis'ten 24 Kasım mesajı
Başkan Halis'ten 24 Kasım mesajı