Advert
Advert

Üye kayıtlarına hız verdiler

Üye kayıtlarına hız verdiler
Üye kayıtlarına hız verdiler Küçük Menderes
test Bu içerik 150 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı yönetiminde değişikliğe gidilmesinin ardından partinin etkinliklerinin sayısı arttırıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar önderliğinde Torbalı halkının sorunlarına yönelik çalışmalar devam ederken yeni üye kayıtları da hız kazandı. Her hafta düzenli olarak yapılan toplantılarla parti faaliyetleri sürekliliği sağlanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, partinin yeni yapılanmasında özellikle kadınları görevlendirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı'nda görevli kadınlar, partiye yeni üye kayıtlarının hızlandırılmasını sağladı.

"Kapımız herkese açık"

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, parti üyeleriyle yaptıkları ziyaretlerle yeni üye kayıtlarına ağırlık verdi. İlçe siyasetinde önemli bir konuma sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi, yeni üye kayıtları yaparak 2023 yılında yapılacak seçime hazırlanıyor. 

Partinin kadın üyeleri, yeni üye kayıtlarında ön plana çıktı. Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Serap Ateş, parti içerisinde kadınların etkinliğinin arttığına vurgu yaparak, "Partimizin ilçe teşkilatı içerisinde kadın üyelerimizin etkinliği arttı. Bu kapsamda yeni üye kayıtları hızlandı. Yapılacak çalışmalar ve projeler üzerine toplantılar gerçekleştiriyoruz. Partimize üye olan kadınlar, parti içerisindeki etkinliklere aktif olarak katılıyor. En temel önceliğimiz olan üye kayıtları için çalışmalarımız devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş tüm dava arkadaşlarımızı teşkilatımıza bekliyoruz" diye konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
24 Kasım'da özel açılış
24 Kasım'da özel açılış