Advert
Advert

Şirince'ye akşam ziyareti

Şirince'ye akşam ziyareti
Şirince'ye akşam ziyareti Küçük Menderes
test Bu içerik 260 kez okundu.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Şirince'ye gerçekleştirdiği akşam ziyaretinde köy halkıyla buluştu, onların sorunlarını dinledi. CHP İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, parti yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte Şirince halkının sorunlarını dinleyen Başkan Sengel, köyde yürütülecek çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Belediye başkan yardımcıları ve ilgili daire amirlerinin de katıldığı köy toplantısı, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak meydan kahvesinde gerçekleşti. Köy halkı ile oldukça keyifli bir akşam sohbeti gerçekleştiren Başkan Sengel, Şirince içerisinde ivedilikle çözülmesi gereken sorunları da tek tek not aldı. Uzun yıllardır bozuk olan yollarda geçtiğimiz günlerde Selçuk Belediyesi ekiplerince yapılan çalışmalardan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Şirinceli vatandaşlar, Başkan Sengel'e teşekkür ettiler.

Mahalle içerisinde yapılması gereken çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Sengel, bu çalışmaların programa alınarak bir an önce yapılacağını belirtti. Başkan Sengel ve beraberindekiler, bu keyifli akşam ziyaretinde kendilerine yakın ilgi gösteren Şirince halkına teşekkür ettiler.

Onur Karagöz

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Tüm öğretmenlerimize kutlu olsun"
Başkan Halis'ten 24 Kasım mesajı
Başkan Halis'ten 24 Kasım mesajı