Advert
Advert

Tabletler sahiplerini buluyor

Tabletler sahiplerini buluyor
Tabletler sahiplerini buluyor Küçük Menderes
test Bu içerik 447 kez okundu.

Uzaktan eğitim süreci kapsamında evlerinde bilgisayar ve tablet olmayan öğrenciler için geçtiğimiz günlerde bir kampanya başlatan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in çağrısına başta kentteki duyarlı yurttaşlar olmak üzere Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinin yanı sıra yurt dışından da destek geldi. "Çocuklarımızın Geleceğini Birlikte Filizlendirelim" sloganı ile başlatılan kampanyada tabletler öğrencilere ulaştırılmaya başlandı.

Sosyal Yardım Yönetmeliği'ne uygun şartları taşıyan 8. ve 12. sınıf öğrencilerine öncelik verilen kampanya kapsamında tablet bağışları devam ediyor. Tüm bağışçılara sosyal medya hesapları üzerinden gönülden teşekkürlerini ileten Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bağışların devam ettiğini belirtti.

Bağışlar devam ediyor

Tablet bağışı yapmak isteyen vatandaşlar https://tablet.efesselcukbelediyesi.com/#/bagis adresinden minimum cihaz özellikleri hakkında bilgi alabilecekler. Tablet başvurusu yapmak isteyen öğrencilerden gerekli şartları taşıyanlar ise https://tablet.efesselcukbelediyesi.com/#/basvuru adresinden başvuru yapabilecekler. Tablet bağış kampanyası ile ilgili 0232 892 69 25 /222 numaralı telefondan da bilgi alınabilecek.

Onur Karagöz

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş ve Kiraz'daki projeler 2021'de bitecek
Ödemiş ve Kiraz'daki projeler 2021'de bitecek
Pazarlarda sadece gıda satılacak
Pazarlarda sadece gıda satılacak