Advert
Advert

Kaymakam Öter'den Büyük Torbalı'ya ziyaret

Kaymakam Öter'den Büyük Torbalı'ya ziyaret
Kaymakam Öter'den Büyük Torbalı'ya ziyaret Küçük Menderes
test Bu içerik 225 kez okundu.

Gazeteciler, zor şartlar altında belirli bir çalışma saati olmadan 7/24 saat esasına göre çalışarak insanları yaşanan olaylar ve meydana gelen gelişmeler konusunda yaptığı haberlerle bilgilendiriyor. Sadece belirli meslek grupları için geçerli olan adanmışlık isteyen gazetecilik mesleğini hakkıyla yapanlar için 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü sebebiyle çarşamba günü bir dizi ziyaretler ve kutlamalar yapıldı. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter de 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nde kardeş gazetemiz Büyük Torbalı'ya ziyaret gerçekleştirdi.

Torbalı Kaymakamı Ercan Öter ve Torbalı İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Emre Balci, Torbalı'nın en eski basın yayın kuruluşu Büyük Torbalı Gazetesi'nin yeni çalışma ofisine yaptıkları ziyarette Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatör Yardımcısı Arzu Keçeci'nin misafiri oldu.

"Yakından takip ediyoruz"

Öter, gazetenin yeni yerinin hayırlı olmasını dileyerek Büyük Torbalı Gazetesi çalışanlarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı. Büyük Torbalı Gazetesi'nin ilçe basınındaki yerine de değinen Öter, "Büyük Torbalı Gazetesi, ilçemizde günlük çıkan tek gazete konumunda. Büyük Torbalı, ilçede yaşayan insanların doğru bir şekilde bilgilendirilmesi görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Vatandaşın sorunlarının da dile getirildiği gazetenin yayınlarını biz de yakından takip ediyoruz. Gazete çalışanlarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Ayrıca yeni çalışma ofislerinin kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum" diyerek sözlerine nokta koydu.

Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatör Yardımcısı Arzu Keçeci ise gerçekleşen ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, "Torbalı Kaymakamı Sayın Ercan Öter ve Torbalı İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Emre Balci'nin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nde ofisimize gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü çok mutlu olduk. Bütün çalışma arkadaşlarım adına kendilerine çok teşekkür ederim" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme için görüşmeler başladı
Toplu sözleşme için görüşmeler başladı
Kısıtlama bu akşam başlıyor
Kısıtlama bu akşam başlıyor