Advert
Advert

Yöredeki ilçe başkanlarıyla Ödemiş'te buluştu

Yöredeki ilçe başkanlarıyla Ödemiş'te buluştu
Yöredeki ilçe başkanlarıyla Ödemiş'te buluştu Küçük Menderes
test Bu içerik 438 kez okundu.

Çarşamba gününü Kiraz, Beydağ ve Ödemiş'te gerçekleştirdiği programlara ayıran AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, öğleden sonra ilk olarak Kiraz'ı ziyaret etmesinin ardından akşam üzeri ise önce Beydağ'a ve akabinde Ödemiş'e gitti.

Kiraz'da AK Parti İlçe Başkanlığı, Kiraz Belediyesi, geçtiğimiz aylarda oğlunu kaybeden Kiraz Belediye Meclis Üyesi Baki Yazan, Kiraz Ziraat Odası ve Kiraz Devlet Hastanesi'ne ziyaretler gerçekleştiren Sürekli, buradaki programının ardından Beydağ'a ulaştı. Kiraz'da olduğu gibi burada da ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığı'na giderek partililerle buluşan Başkan Sürekli,  "Beydağ İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek Gönül Seferberliği programımız kapsamındaki çalışmalarımızı değerlendirdik. Beydağ İlçe Teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Sürekli, ilçedeki diğer temaslarını ise şu şekilde ifade etti: "Beydağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret ettik. Odamızın çalışmaları hakkında Başkan Osman Kıran'dan bilgi aldık. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Yapımı tamamlanan Beydağ Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulunduk. Beydağlı vatandaşlarımız, kısa bir süre sonra sağlık hizmetlerini tam donanımlı hastanelerinde alacaklar."

Son durağı Ödemiş oldu

Günün finali ise Ödemiş'te oldu. Kiraz ve Beydağ'daki incelemelerinin ardından AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin son durağı Ödemiş idi. Diğer iki ilçede olduğu gibi ilk iş olarak ilçe başkanlığına geçen Sürekli, "Ödemiş İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek Gönül Seferberliği programımız kapsamındaki çalışmalarımızı değerlendirdik. Teşkilatımızın coşkusu, heyecanı ve motivasyonu, gücümüze güç kattı. Ödemiş'te partimiz için çabalayan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Yıldırım sürprizi

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı ziyareti esnasında bir de sürpriz yaşandı. Ödemiş'e özel bir değer veren ve özellikle Kaymakçılılar ile yaşadığı diyalogları ile ülke genelinde dahi gündeme gelen son başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Ödemiş İlçe Teşkilatı ile olan buluşmaya telekonferans yöntemiyle katılarak partililere hitap etti.

İlçe başkanları ile toplantı

Yedi yıl önce vefat eden Ödemiş İlçe Teşkilat Başkanı Kadir Kaçar'ın eşi Güngör Kaçar'a vefa ziyareti gerçekleştiren Sürekli, ardından partiye üye olan Mustafa Kozan'ın işlemini yaparak, "AK Parti'mizin gücüne güç katmaya kararlılıkla devam ediyoruz. Gönül Seferberliği programımız kapsamında yeni üye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ödemiş’te ailemize katılan Mustafa Kozan’ın üyelik işlemlerini gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.

Çarşamba akşamı ise bölgedeki ilçe başkanları ile toplantı vardı. İl Başkanı Sürekli ilçe başkanları, bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
Türk Eğitim Sen Ödemiş'ten 24 Kasım açıklaması
24 Kasım'da özel açılış
24 Kasım'da özel açılış