Advert
Advert

MHP Ödemiş'ten basına kahvaltı

MHP Ödemiş'ten basına kahvaltı
MHP Ödemiş'ten basına kahvaltı Küçük Menderes
test Bu içerik 648 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı ve yönetim kurulu üyeleri, ilçenin basın mensuplarına Marmara Caddesi'nde bulunan İstanbul Çiğ Köfte'de kahvaltı düzenledi.

Dün saat 10.00'da başlayan kahvaltıda konuşan Başkan Akıllı, "Çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız, davetimize icabet edip geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Ödemiş için yapacak olduğumuz siyaseti yeni projelerle halka indirgemeye çalışıyoruz. Projelerimizi birebir halka sunarak halkın nabzını tutuyoruz. Arkadaşlarımız, halkımızla sürekli istişare halinde. Halktan gelen taleplerimiz var. Bu talepleri de birer birer yerine getirmek için mücadele edeceğiz. Hizmet için buradayız.

Sanayi Sitesi hakkında öneriler

Talepler kapsamında örnek verecek olursam, geçtiğimiz günlerde Marangozlar Odası başkanımızla görüştüm. Sanayi Sitesi'nin orada eskiden bir geçit vardı, kestirme bir yoldu. Şu anda kapalı olan bu geçit, Sanayi Sitesi'nin içine girebileceğimiz bir yoldu. Sanayi esnafımızdan bu yolun açılması ile ilgili çok büyük bir talep var. O yol, bankaların da içinde bulunduğu Ordu Caddesi'ne çok yakın. Vatandaşımız, zaman kaybetmeyecek ve trafik sıkışıklığı da bir nebze olsun giderilmiş olacak.

"Çok fazla projemiz var ancak zamanla açıklayacağız"

İkinci olarak Sanayi Sitesi'ndeki esnafımız, işleri nedeniyle en çok ölümle burun buruna kalan kişilerden oluşuyor. O sitenin içinde bir sağlık ocağı ya da hastaneye bağlı bir birim kurulabilir. Bu durum, acil anlarda çok kıymetli olacaktır. Daha çok fazla projemiz var ancak zamanla açıklayacağız" şeklinde konuştu.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foseptik sorununa çözüm bekliyor
Foseptik sorununa çözüm bekliyor
Karakayaoğlu, Çetinol'a konuştu
Karakayaoğlu, Çetinol'a konuştu