Advert
Advert

CHP Ödemiş Gençlik Kolları'ndan birlik ve beraberlik kahvaltısı

CHP Ödemiş Gençlik Kolları'ndan birlik ve beraberlik kahvaltısı
CHP Ödemiş Gençlik Kolları'ndan birlik ve beraberlik kahvaltısı Küçük Menderes
test Bu içerik 343 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Gençlik Kolları tarafından geçtiğimiz gün Küçükavulcuk Mahallesi'ndeki Birgi Obası'nda saat 10.00'da kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi.

CHP Ödemiş İlçe Yönetimi içerisinde birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile eşi Selma Eriş, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcıları Özay Kaptan ve Sedat Turman, Ödemiş Belediye Meclis Üyesi Mustafa Gerçek, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis ile eşi Sevinç Halis, CHP Ödemiş İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşen Görgülü,  CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan, CHP Ödemiş İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özgür Günlü, çevre ilçelerdeki CHP yönetimleri, partililer ve basın mensupları katıldı.

"İktidar yolundayız"

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, gerçekleştirdiği konuşmada, "İktidar yolundayız. İktidara varırken hem kadın kollarımızın hem de gençlik kollarımızın son derece aktif ve sahada olması gerekiyor çünkü onlarsız hiçbir şey başaramayız. Ödemiş'teki kadın seçmen sayısı, erkek seçmen sayısının daha üstünde bir durumda. Dolayısıyla kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza önümüzdeki süreçte daha çok ihtiyacımız var" dedi.

Gençler ile ilgili olarak da Halis şunları ekledi: "Gençlerimizin sadece partimizin birtakım işlerini gören, bayrak asıp indiren vs. pozisyondan çıkarak partimize çok daha farklı vizyon ve misyon getirmelerini istiyorum. Öncelikle okuyan, araştıran, soran, sorgulayan bireyler olmalarını ve CHP'nin dava adamı kimliğini üzerlerine almalarını bekliyorum. Dolayısıyla bu konuda yapması gereken; kendi içimizde birliği beraberliği sağlamak, kesinlikle efendilikten vazgeçmemek ama bunu yaparken de okumaya, araştırmaya, sormaya ve sorgulamaya zaman ayırmak, kendi içinde tartışıp doğru sonuçlara varmaktır. Bu konuda ben, CHP'li gençlere sonsuz güveniyorum. Önümüzdeki genel seçimde gençlerdeki o enerji ile başarıya ulaşacağımıza inanıyorum."

"Gençliğe çok fazla iş düşüyor"

Düzenlenen etkinlik, CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan ve CHP Ödemiş İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özgür Günlü’nün konuşmaları ile devam etti. Burak Kotan, "Gençliğe çok fazla iş düşüyor. Biz de bunun farkındayız. Biz CHP'li gençlerin projelerle kendimizi kanıtlamamız gerektiği fikrindeyim. Bundan sonraki yapacaklarımız, kendimizi göstermek için büyük fırsat olacaktır. Projelerle gençliğin ağırlığını kanıtlayacağız" ifadelerini kullandı.

Özgür Günlü ise, "Sekiz ay önce adaylık açıklamamda şunları söylemiştim: 'Kesinlikle sahayı terk etmeyecek bir gençlik örgütü kurmak istiyorum'.  Şu anki duruma bakacak olarak biz bunu başardık. Hiçbir zaman doğru bildiğimiz yoldan şaşmıyoruz. Bu iktidar yolunda birilerinin baskısı altında girmedik, girmiyoruz. Biz CHP Gençlik Kolları olarak partimizi nasıl bir adım daha öteye götürebiliriz, bunun telaşındayız" şeklinde konuştu.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından etkinlik son buldu.

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak