Advert
Advert

Kültür Merkezi'nde tiyatro günleri

Kültür Merkezi'nde tiyatro günleri
Kültür Merkezi'nde tiyatro günleri Küçük Menderes
test Bu içerik 354 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Deneme Sahnesi, Ödemiş Belediyesi'nin ev sahipliğinde tiyatro tutkunlarıyla ve çocuklarla buluşacak. 16 Ekim Cuma günü tek perdelik komedi oyunu Gangster ile 18 Ekim Pazar günü çocuk tiyatrosu Don Kişot'un Rüyası, Ödemiş Belediye Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.

 

Gangster, 16 Ekim Cuma günü 13.00 ve 16.00 saatlerinde, Don Kişot'un Rüyası ise 18 Ekim Pazar günü 13.00 ile 16.00 saatlerinde Ödemişli çocuklar için sahnelenecek. Ödemiş Belediyesi, koronavirüs ile mücadele tedbirlerine uygun şekilde gerçekleşecek ücretsiz gösterilerle için detaylı bilgilere http://kultursanat.izmir.bel.tr/adresinden ulaşılabileceğini de belirtti.

 

Gangster'in reji asistanlığını Alp Okur yapacak. Oyunda Fatih Paşalı, Müşerref Göksever, Aytuğ Çelik, Burak Özbaykuş, Cana Gedik Aykutlu, Tuğba Durgun, Emrah Şenışık, Kağan Uluca ve Yılmaz Tüzün başlıca rolleri paylaşıyor.

 

Özlem Erben'in yazdığı, Yasemin Şimşek Tüzün'ün yönettiği beş yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Don Kişot'un Rüyası'nda ise Okan Kam, Yasemin Şimşek Tüzün, Özlem Erben, Serdar Göncüoğlu, Pınar Taş, Gülşah Akbulut, Elif Özdemir, Berkan Köse, Gürkan Yüksel ve Çetin Ok sahneyi paylaşacak.

 

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak