Advert
Advert

Başkan toplantılarında üçüncü buluşma

Başkan toplantılarında üçüncü buluşma
Başkan toplantılarında üçüncü buluşma Küçük Menderes
test Bu içerik 474 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, haftaya ilçe belediye başkanları toplantısı ile başladı. 30 ilçede hizmet sürelerinin 500 gününü tamamlayan ilçe belediye başkanlarının bugüne kadar kendi ilçelerinde gerçekleştirdiği yatırımların, devam eden projelerin ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile hayata geçirmek istedikleri projelerin ele alınarak yol haritasının oluşturulduğu toplantıların üçüncüsünde sekiz belediye başkanı sunum yaptı.

Havzadan iki başkan

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan toplantıya Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz katıldı.

 

İlçe belediye başkanları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e ilçelerinde hayata geçirdikleri yatırımlar için teşekkür ederek birlikte çalışmanın, birlikte adım atmanın ne kadar önemli olduğunu söyledi.

 

"Birlikte planlıyoruz"
 

İzmirli hemşehrilerin sorunlarına ve taleplerine hızla çözüm üretmek için birlikteliğin önemini vurgulayan Başkan Soyer ise, "Amacımız, bütçe dönemine girmeden önce hayata geçireceğimiz projeleri ilçe belediyelerimiz ile öncelik sıralamasına göre planlamak ve bir yol haritası oluşturmak" diye konuştu.

Belediye bürokratları hazır bulundu
 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, İzmir Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcıları ve belediye bürokratlarının hazır bulunduğu toplantıda Başkan Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde devam eden yatırımları hakkında bilgi verdi, bazı çalışmaların da hızlandırılması için bürokratlarına talimat verdi.

 

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı