Advert
Advert

Milletvekilinden Torbalı'ya ziyaret

Milletvekilinden Torbalı'ya ziyaret
Milletvekilinden Torbalı'ya ziyaret Küçük Menderes
test Bu içerik 149 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı'na milletvekillerinden ziyaretler devam ediyor. Önceki günlerde CHP İzmir Milletvekili Bedri Sertel'in ziyaretinden sonra partiyi CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç ziyaret etti.

CHP Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın’ın da hazır bulunduğu ziyarette salgın sürecinde Torbalı'da yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Ziyaretinin ardından sosyal medya hesaplarından Torbalı'da çekilen kareleri paylaşan CHP’li vekil, pandemi süreciyle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti.

Ziyaret sonrası açıklama

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, "Torbalı İlçe Başkanımız Erol Günaydın, örgütümüz, Muhtarlar Birliği Başkanı Karakızlar Mahallesi Muhtarımız Niyazi Soytürk ve Şehitler Mahallesi Muhtarımız Ali Buluş ile bir araya gelerek salgın sürecinde ilçemizde yapılan çalışmaları değerlendirdik" dedi.

Vekil ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, "Başarılı vekilimize ziyaretleri için teşekkür ederim. Pandemi süreci ve genel siyasetle ilgili önemli konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı