Advert
Advert

Çizmeci'nin yeni şarkısı Ödemiş'i tanıtıyor

Çizmeci'nin yeni şarkısı Ödemiş'i tanıtıyor
Çizmeci'nin yeni şarkısı Ödemiş'i tanıtıyor Küçük Menderes
test Bu içerik 291 kez okundu.

Ödemişli Avukat Orçun Çizmeci’nin seslendiği "Anneye hasret" şarkısı, Ödemiş'in turizm ve tarihi yerleri olan Gölcük ve Birgi’de çekildi.

 

Klip, Birgi ve Gölcük'te çekildi

 

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, klibin kent tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ifade etti. 

Ödemiş Belediyesi, kültür ve sanat çalışmaları kapsamında yerel sanatçıların çalışmalarına destek olmaya devam ediyor. Avukatlık mesleğinin yanı sıra uzun yıllardır müzik çalışmalarına devam eden Çizmeci, üçüncü çalışması olan “Anneye Hasret” şarkısının klibini memleketi Ödemiş’te çekti.  

Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Yerel yönetimler olarak ilçemizdeki kültür ve sanat çalışmalarına destek olmaya özen gösteriyoruz. İlçemizin tarihi ve doğa güzelliklerinin en iyi şekilde yansıtıldığı Birgi ve Gölcük’te çekilen bu klibin kent tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inanıyorum Orçun kardeşimizin mesleki yaşamının yanı sıra sanat çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi. Yaklaşık bir hafta önce yayınlanan, söz ve müziğin Orçun Çizmeci'ye ait olduğu “Anneye hasret” klibine ilgiden memnuniyetini ifade eden Avukat Çizmeci, “Doğup, büyüdüğüm güzel memleketim Ödemişimize bir birey olarak katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana. Bu çalışmamın hazırlanmasında destek olan Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e ve Ödemiş Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

Özcan Çetin  

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Yıkılan duvar maddi hasara sebep oldu
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı
Ödemişliler fener alayı ile Cumhuriyet coşkusu yaşadı