Advert
Advert

Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor

Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor
Trafik lambaları kazaya davetiye çıkarıyor Küçük Menderes
test Bu içerik 1403 kez okundu.

Ödemişli vatandaşlar, Beşgöz Kavşağı'ndaki dört yol ağzında bulunan trafik lambalarının sürelerinin birbirlerine göre ayarlanarak uzatılmasını talep ediyor.

Trafiğin günün her saatinde yoğun olduğu, aynı zamanda sürücü adaylarının da güzergahı olan Beşgöz Kavşağı'ndaki iki ayrı noktada bulunan trafik lambaları, arka arkaya yanarak tehlike saçıyor. Beşgöz Kavşağı'ndan Ödemiş Sanayi Sitesi istikametine giden yolda bulunan trafik lambasının yeşil yanmasının hemen ardından Birgi istikametine giden yolda bulunan trafik lambasının da yeşil yanması, kavşakta çok sayıda arabanın beklemesine ya da sürücülerin o noktadan bir an önce kendi istikametine gitmek adına hız yapmasına yol açıyor.

Kazaya davetiye çıkaran nokta hakkında konuşan bir vatandaş şunları söyledi: "Kamyonların, dolmuşların, acemi sürücülerin ve diğer sürücülerin günün her saatinde sıkça kullandığı bu noktada araçlar, kendi istikametine bir an önce yol almak adına hız yapıyor. Ödemiş'i hiç bilmeyen bir sürücü olsa orada kaza meydana gelebilir. Konunun yetkililer tarafından çözümlenmesini bekliyoruz."

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foseptik sorununa çözüm bekliyor
Foseptik sorununa çözüm bekliyor
Karakayaoğlu, Çetinol'a konuştu
Karakayaoğlu, Çetinol'a konuştu