Advert
Advert

MHP Torbalı'da kongre heyecanı

MHP Torbalı'da kongre heyecanı
MHP Torbalı'da kongre heyecanı Küçük Menderes
test Bu içerik 88 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yaptığı atamayla Veli Kaçar, Torbalı İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Siyasi tecrübesiyle parti içerisinde bilinen Kaçar, göreve geldiği ilk günden itibaren çalışmalarına başladı. İlçe teşkilatını yeniden yapılandırmak amacıyla teşkilat içerisinde değişikliklere giden Kaçar, tanışma ziyaretlerine de bu süreçte ağırlık verdi. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter başta olmak üzere ilçedeki kurumları ve sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Kaçar, partide kendi başkanlığında yapılacak faaliyetler hakkında da bilgi verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, faaliyetlerine kısa bir ara vererek hafta sonu kongre yapacak.

13. İlçe Kongresi, pazar günü saat 14.00'te Sultan Düğün Salonu'nda yapılacak. Kongreye MHP İzmir milletvekilleri, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve parti yöneticilerinin katılması bekleniyor. Kongreye Veli Kaçar'ın tek aday olarak katılacağı açıklandı. Kongrenin koronavirüs tedbirleri doğrultusunda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılacağı bildirildi. 

"Çalışmalarımız, yeni bir boyut kazanacak"

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar,"İstikbal için dirlik, istiklal için birlik. Kazanan Türkiye olacak" sloganı ile yapacakları kongre öncesinde gerçekleştirdiği açıklamada, "Partimizin kongresi için hazırlıklarımızı büyük ölçüde bitirdik. Kongre sonrasında partimiz bünyesinde devam eden bütün çalışmalara hız kazandıracağız. Partimizin yeni dönem yönetim kadrosunda önemli değişiklikler yaptık. Tecrübeli isimlerden oluşan yönetim kadromuz ile Torbalı Milliyetçi Hareket Partisi, en iyi dönemini yaşayacak. Kongreden sonra üye sayımızı arttırarak mahalle teşkilatlanmalarımızı daha işlevsel hale getireceğiz" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Vali Köşger'den korkutan açıklama
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak
Ödemiş'te Cumhuriyet Bayramı iki gün boyunca kutlanacak