Advert
Advert

Kötü koku sorunu giderildi

Kötü koku sorunu giderildi
Kötü koku sorunu giderildi Küçük Menderes
test Bu içerik 345 kez okundu.

Ödemiş ilçe merkezindeki İnönü Mahallesi Dere Sokak'ta bulunan dere yatağı, kirli görüntüsü ve kötü kokusuyla çevre vatandaşlarını isyan ettirdi. Küçük Menderes Gazetesi ekibi olarak yaptığımız haberlerin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörlüğü, duruma kısa süre sonra müdahalede bulundu.

Ekip olarak dün hem Dere Sokak'ı hem de temizlenen dere yatağını ziyaret ettik. Vatandaşlar, çalışmada bulunan ekiplere teşekkür ederek, "Kötü koku nedeniyle oturamadığımız balkonlarımızda rahatlıkla oturuyoruz. Yetkililere ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde gazetemize konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, şunları ifade etmişti: "İnönü Mahallesi Dere Sokak'ta bulunan dere yatağının ıslahı için harekete geçtik.  O ıslah için ekiplerimiz çalışmalarına başladı. Bazı sıkıntılar var, o sıkıntılar giderilmeye çalışılıyor. Oranın kenarından bulunan çitler, demir bariyerler düzenlenecek. Görüntü açısından da daha güzel bir hale getirilecek."

Ece Köseoğlu

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Başkan Eriş'ten yerel esnaf çağrısı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı
Ödemiş Ak Parti’de Kongre Heyecanı