Advert
Advert

Plaj voleybolunda turnuva zamanı

Plaj voleybolunda turnuva zamanı
Plaj voleybolunda turnuva zamanı Küçük Menderes
test Bu içerik 178 kez okundu.

Efes Selçuk Pamucak Plajı, 16-20 Eylül tarihleri arasında Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) 18 Yaş Altı Plaj Voleybolu Şampiyonası'na ve 23-27 Eylül tarihleri arasında ise 22 Yaş Altı Plaj Voleybolu Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak.

Söz konusu turnuvalardan ilki, bugün yapılacak müsabakalarla start alacak. Organizasyona 26 Avrupa ülkesinden 64 takım, 128 sporcu katılacak. Türkiye, erkeklerde üç ve kadınlarda iki takım olmak üzere toplam beş takım ile Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek.

Koronavirüs pandemisi önlemleri kapsamında alınan kararlar gereği tüm karşılaşmalar seyircisiz oynanacak. Turnuva boyunca oyun sahası, yedek kulübeleri, antrenman sahaları, tribünler ve maç topları, her müsabaka öncesinde ve sonrasında dezenfekte edilecek. 2020 CEV 18 Yaş Altı Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, 20 Eylül 2020 Pazar günü oynanacak final karşılaşmaları ve ödül töreni ile sona erecek.

Bu iki büyük şampiyona öncesinde 11- 13 Eylül tarihleri arasında TVF Kulüpler ve Veteranlar Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası düzenlenmişti.

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi