Advert
Advert

Tüm oyları alarak güven tazeledi

Tüm oyları alarak güven tazeledi
Tüm oyları alarak güven tazeledi Küçük Menderes
test Bu içerik 409 kez okundu.

Pazar günü gerçekleştirilen MHP Kiraz İlçe Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Musa Özdemir ve yönetimi, tüm oyları alıp tekrar seçilerek güven tazeledi.

Koronavirüs önlemleriyle MHP İlçe Lokali'nde düzenlenen kongreye MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Belediye Meclisi üyeleri Turgut Pınar ile Cemil Savran, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Taşkıran, Fevzi Uluborlu ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede önceki dönem yapılan faaliyetler anlatıldı. Daha sonra oylamaya geçildi. Seçim sonucunda MHP İlçe Başkanı Musa Özdemir güven tazeledi.

"2023 hedeflerimize yılmadan yürüyeceğiz"

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Musa Özdemir, "Yılların vermiş olduğu siyasi bilgi ve devlet anlayışından yola çıkarak görev aldığımız her mecrada Türk-İslam anlayışı ve Turancılık ilkesine bağlı, Genel Başkanımızın izinde 2023 hedeflerimize yılmadan ve yorulmadan kararlılıkla yürüyeceğimizi ifade edip güçlü kadrolarla Milliyetçi Hareket Partisi'ni en iyi şekilde savunacağımızı bilmenizi isterim. Ülkücü ahlaka yakışır bir şekilde hareket edip devraldığım bu bayrağı daha da yükseklere taşımak gayretinde olacağım. Kirazlılara ve Kiraz sevdalılarına olan hizmetim, ilçe başkanlığım döneminde kat kat devam edecek olup Allah'ın izniyle Üç Hilal'i kadim şehir Kiraz'da sallandıracağız. Tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum" dedi.

MHP Kiraz İlçe Yönetim Kurulu; Halil Taşkıran, Fevzi Uluborlu, İsa Nadi, Mutlu Uzun, Erbay Ucar, Mehmet Şiş, Ramazan Akoğlan, İbrahim Saka, Ali Saka, Sinan Dalkıran, Hasan Akdemir, Bilal Kara, Hasan Engin ve İlyas Çınar'dan oluştu.

Öte yandan MHP'nin diğer ilçelerde hafta sonu gerçekleştirdiği kongreler sonucu Beydağ'da Muhittin Yeşilçayır, Bayındır'da Şevki Aksu, Tire'de Arif Demirkıran ve Selçuk'ta İbrahim Ali başkan seçildi.

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi