Advert
Advert

MHP Ödemiş'in yeni başkanı Oktay Akıllı oldu

MHP Ödemiş'in yeni  başkanı Oktay Akıllı oldu
MHP Ödemiş'in yeni  başkanı Oktay Akıllı oldu Küçük Menderes
test Bu içerik 1102 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 13. Ödemiş İlçe Olağan Kongresi başkanlık seçimi, pazar günü gerçekleştirildi. MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı oldu.

MHP Ödemiş Belediyesi Meclis Üyesi Ceyhun Kınlı, sosyal medyada paylaşım yaparak şunları söyledi: "Yapılan 13. Olağan MHP Ödemiş İlçe Kongresi'nde başkan seçilen Sayın Oktay Akıllı ve yönetimine başarılar diliyor, kongremizin birlik ve beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum."

Taze başkan Akıllı ise sosyal medya hesabından dava arkadaşlarına şu şekilde seslendi: "Değerli dava arkadaşlarım, bugün (pazar) itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen İzmir İl Başkanımız Veysel Şahin ve yönetim kuruluna, kongremizin yapılmasında emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Gerek yüz yüze, gerek telefon ve sosyal medya vasıtasıyla tebriklerini ileten tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Unuttuğum, gözden kaçırdığım, farkında olmadan ihmal ettiğim, geri dönemediğim kardeşlerim haklarını helal etsinler. Allah yardımcımız olsun."

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi