Advert
Advert

Torbalı Şoförler Odası'nın üye sayısı artıyor

Torbalı Şoförler Odası'nın üye sayısı artıyor
Torbalı Şoförler Odası'nın üye sayısı artıyor Küçük Menderes
test Bu içerik 150 kez okundu.

Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası, ilçedeki şoförlerin sorunlarıyla yakından ilgilenerek istek ve taleplerini değerlendiriyor.  Cıva İsmail Akman başkanlığında faaliyetlerine devam eden oda, Torbalı'daki toplu taşımanın sorunsuz bir şekilde devam etmesinde kilit rol oynuyor. Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası'na kayıt yaptırması gereken işletmelere yönelik yapılan yasal düzenleme yapıldı. Düzenleme sonrasında araç kiralama şirketleri, tarım işçisi taşıyan araçlar ve galerilerin odaya kayıt yaptırması zorunlu hale geldi.

"Üyelerimizin her zaman yanındayız"

Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman, odanın mevcut olan 850 üye sayısının yeni kayıtlarla 1000'e kadar yükseleceğini ifade ederek, "Galeri ve araç kiralama şirketlerinin kayıt yaptırmasını gereken düzenleme resmi gazetede yayınlandı. Şu an 850 olan üye sayımızın yeni kayıtlarla 1000'i geçeceğini tahmin ediyoruz. Odaya kayıt olması gereken işletmelerin bu konuda duyarlı olmalarında fayda var.

Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak her zaman üyelerimizin yanındayız. Telefonum, haftanın yedi günü yirmi dört saati açık. Üyelerimizin bir sorunu olması halinde odamızın imkanları doğrultusunda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Üyelerimizin sorunlarını çözmemiz, vatandaşların işlerinin aksamaması için ayrıca önem taşıyor. Biz bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Yeni üyelerimizin sorunlarıyla aynı şekilde ilgileneceğiz" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi