Advert
Advert

AK Parti Torbalı'da yeni yönetim belli oldu

AK Parti Torbalı'da yeni yönetim belli oldu
AK Parti Torbalı'da yeni yönetim belli oldu Küçük Menderes
test Bu içerik 132 kez okundu.

AK Parti Torbalı İlçe Başkanlığı, hafta sonu Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve İzmir Milletvekili Atilla Kaya gibi üyelerinin katılımıyla kongre gerçekleştirdi. Partinin ilçe teşkilatı, mevcut başkan Selman Günaydın ile devam etme kararı vererek tek listeyle seçime gitti. Gündeme dair önemli konuşmaların yapıldığı kongrede yeni yönetim kurulunda görev alan isimler de belli oldu.

Genç üyelerin yer aldığı partinin yönetim kurulunda Ahmet Akpınar, Ahmet Ayaz, Ali Esendeniz, Beyhan Yıldırım, Celal Özbay, Emin Altuntaş, Güngör Çetin, Halis Düzgün, Hamza Yün, Hilal Öztaş, Hüseyin Gazi, İbrahim Aydın Mimaroğlu, İsa Karatoklu, İsmail Uyar,  Mehmet Ali Bakan, Mehmet Metin Yüğrük,  Mehmet Nuri Korkutata, Mustafa Kemal Eyim, Nurhan İnce, Nusrettin Ürün, Osman Yıldırım, Ömer Aslan, Sabit Altınyazar, Selahattin Soğukçeşme, Serhat Küçük, Sinan Çaputkan, Sümeyye Koyunbakan, Yılmaz Kayan ve Zeynel Dalgıç yer aldı.

"İlk hedefimiz 2023 seçimi"

AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın, kongre sonrasında yaptığı ilk açıklamada, "Sayın Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, eski Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi, milletvekillerimiz ve il başkanımızın katılımı ile kongremizi büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Kongreye teşkilatımızın ve delegelerimizin yoğun katılımı, bize güç ve motive verdi.

İlçe yönetim kurulu kadromuzda bazı değişikliklerde bulunduk. Yönetim kadrosunu siyasi tecrübesi olan üyelerimizden ve genç arkadaşlarımızdan oluşturduk. İzlediğimiz bu yol ile genç yöneticilerimiz ile tecrübeli yöneticiler en verimli şekilde çalışacak. Öncelikli hedefimiz, 2023 ve 2024 seçimlerinde Torbalı'da tekrar birinci parti olmak. Bu doğrultuda teşkilatımızın bütün birimleri, özverili bir şekilde üzerine düşen görevleri yerine getirecektir" dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Ödemişli Asteğmen’in vefatı Ödemişlileri yasa boğdu
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi