Advert
Advert

"Dilerim ki bir daha kurtuluş günü yaşanmasın"

Küçük Menderes
test Bu içerik 248 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümüne özel açıklamalarını sadece Küçük Menderes Gazetesi ile paylaştı.

Başkan Eriş, "Bugün Ödemişimizin düşman işgalinden kurtuluşunu yaşayacağımız, bizim için anlamlı, değerli bir gün. 1 Eylül'de Kiraz'ımız, dün Beydağ'ımız kurtuldu. Bugün de Ödemiş'imizin kurtuluşunu kutlayacağız. Öncelikle kurtuluşumuzun sağlanmasındaki tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Mustafa Kemal'in ne büyük asker olduğunun, ne büyük deha olduğunun göstergesi olan bu kurtuluşun yaşandığı savaşlarda birçok asker arkadaşıyla birlikte savaş meydanlarında mareşalliği kazandığı günleri de unutmadan, unutturmadan, 'Ah vah' demeden bu kurtuluşu sağlayan şehitlerimizi bugün bir kez daha anacağız.

Pandemi nedeniyle istediğimiz coşkuyla kutlayamasak da 3 Eylül, bizim için çok değerli bir gün ve her zaman öyle kalacak. Sosyal mesafeyi ve hijyen kurallarını korona nedeniyle uygulamak zorundayız. Tüm Ödemişli hemşerilerimizin kurtuluş gününü yürekten kutluyorum. Dilerim ki bir daha kurtuluş günü yaşanmasın. Hepimizin kurtuluş günü kutlu olsun" dedi.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık