Advert
Advert

Ödemiş Belediyesi'nden aşure hayrı

Ödemiş Belediyesi'nden aşure hayrı
Ödemiş Belediyesi'nden aşure hayrı Küçük Menderes
test Bu içerik 200 kez okundu.

Ödemiş Belediyesi, dün Ödemiş Park Kafe'nin önünde halka aşure dağıttı. Aşure hayrına Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, CHP meclis üyeleri, belediyeye bağlı müdürler ile muhtarlar da katıldı. Saat 12.00'de başlayan etkinlik kapsamında dua okundu, ardından vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Kaymakam Aksoy, "Muharrem ayının ilk günlerinden güzel bir günde bir araya geldik. Belediyemiz de güzel bir etkinlik tertip etmiş, biz de katıldık. Tüm Türkiye'nin, tüm vatandaşlarımızın Muharrem ayını, aşure günlerini tebrik ediyorum" dedi.

Başkan Eriş ise, “Kaymakamımız Sayın Fatih Aksoy, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve müdürlerimizle birlikte dayanışmanın, bereketin ve birliğin sembolü aşuremizi paylaşmanın güzelliğini yaşadık. Evimiz Ödemiş'in kurtuluş yıl dönümü öncesi Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aziz şehitlerimizi ve ebediyete göç eden gazilerimizi dualarla andık. Allah kabul etsin. Tüm hemşehrilerimizin Muharrem ayını kutluyorum" ifadelerini kullandı. 

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık