Advert
Advert

Milletvekili Kaya aşure dağıttı

Milletvekili Kaya aşure dağıttı
Milletvekili Kaya aşure dağıttı Küçük Menderes
test Bu içerik 197 kez okundu.

Muharrem ayı dolayısıyla AK Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı, vatandaşlara ilçe binasının önünde aşure dağıttı. Saat 12.30'da başlayan etkinliğe AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da katıldı. AK Parti Ödemiş Gençlik Kolları üyeleri, Kaya'yı coşku ile karşıladı.

Kaya, "Kıymetli hemşerilerim, bugün Ödemiş'te uzun zamandır hasret kaldığımız sizlerle bir arada olma şansını yakaladık. Ödemiş, bizim için çok önemli. Ödemiş'te çok hizmetimiz, çok eserimiz var.  Ödemiş'te iki dönem AK Partili belediye aracılığıyla çok büyük yatırımları ve hizmetleri Ödemişlilerimizin hizmetine sunmuş olduk. Gönül ister ki bu hizmetler, bu yatırım hamleleri devam etsin ama Ödemişli vatandaşlarımız ayrı bir tercihte bulundu. Onlara da saygı duyuyoruz. Umuyorum Ödemiş'te 2024'te Ödemişliler için hizmet etmeye devam edeceğiz.

Öte yandan Ödemiş İlçe Başkanlığı koltuğuna oturan genç, dinamik Muhammet kardeşimizi tebrik ediyorum. Kuracağı ekibiyle, burada yapacağımız kongreyle inşallah AK Parti'yi 2024'te Ödemiş'te tekrar birinci yapacağız" dedi.

Ece Köseoğlu 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki mahallede kesinti
İki mahallede kesinti
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette