Advert
Advert

Muhtarlardan iş birliği sözü

Muhtarlardan iş birliği sözü
Muhtarlardan iş birliği sözü Küçük Menderes
test Bu içerik 144 kez okundu.

Torbalı'daki devlet kurumlarının yönetim kadrolarında değişikliğe gidildi. Atama, terfi gibi sebepler nedeniyle Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Torbalı Devlet Hastanesi ve Torbalı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde yeni isimler göreve başladı. Üç kurumun yöneticisinin değişmesiyle tanışma ziyaretleri başladı. Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Atatekin Doğan ve bazı mahalle muhtarları, 60 mahalleyi temsilen göreve yeni başlayan kurum müdürlerini makamlarında ziyaret etmeye başladı.

Yeni kurum müdürlerini ziyaret ettiler

Muhtarlar, tanışma ziyaretleri kapsamında Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Miraç Çavdar ve Torbalı İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı Teğmen Ferdi Korkut ile bir araya geldi. Çavdar ve Korkut'a yeni görevlerinde başarılar dileyen muhtarlar, mahallelerinde yapılacak çalışmalar konusunda her zaman iletişime açık olduklarını ifade ettiler. Kurum amirleri ise yapılan ziyaretten duydukları mutluluğu belirttiler.

"En iyi çalışmayı yapacaklardır"

Torbalı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Atatekin Doğan, kurumlarla muhtarların iletişimin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Kurum yetkilileriyle muhtarlar arasında iletişimin kesintisiz bir şekilde sürekliliğinin olması gerekiyor çünkü mahallelerde yapılacak duyurular, çalışmalar ve diğer pek çok şey, bizim aracılığımız ile vatandaşlara iletiliyor. Herhangi bir durum olması halinde en sağlıklı bilgi muhtarlarımız aracılığıyla kurum personellerine veriliyor.

Biz de bu konuda fikirlerimizi Torbalı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Miraç Çavdar ve Torbalı İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanı Teğmen Ferdi Korkut'a aktarmak ve kendileriyle tanışmak için ziyarette bulunduk. İki kurum amirine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. İlçemiz için en iyi çalışmaları yapacaklarına inancımız tam. Koronavirüs salgını nedeniyle az sayıda katılım ile ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde Torbalı İlçe Sağlık Müdürümüzü de ziyaret edeceğiz" dedi.

 

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık