Advert
Advert

Umut Parfümeri ve Kuaför Market Ödemiş’te hizmete girdi

Umut Parfümeri ve Kuaför Market Ödemiş’te hizmete girdi
Umut Parfümeri ve Kuaför Market Ödemiş’te hizmete girdi Küçük Menderes
test Bu içerik 854 kez okundu.

Ödemiş'te Atatürk Mahallesi Yarbay Caddesi No 33'te geçtiğimiz cumartesi günü saat 11.00'de Umut Parfümeri ve Kuaför Market'in açılışı gerçekleşti. 

Ödemiş'te bulunan kuaför camiasının arzularına talep edebilecek aynı zamanda vatandaşlara da hizmet edebilecek Umut Parfümeri ve Kuaför Market'in sahibi Akın Kara, "Toptan satış yapıyoruz. Kuaför malzemesi üzerine çalışıyoruz. Perakende üzerine bir açılış yapalım dedik. Güzel, nezih bir şey yapmaya çalıştık. Artık takdir müşterilerimizin" ifadelerini kullandı.

"Malzeme bulma sıkıntısı yaşadık"

Ödemiş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Necati Gülgen, açılışta şunları söyledi: "Sıkıntılı günler yaşadığımız bu pandemi döneminde berber ve kuaför camiasının malzeme sağlayabilmesi adına en büyük ihtiyacı, böyle bir işletmeydi. Bu dönemde kuaförler olarak malzeme bulma konusunda çok büyük sıkıntılar yaşadık. Birçoğunu da Akın kardeşimiz gibi kardeşlerimiz sayesinde aşmaya çalıştık. Ödemiş'te berber ve kuaför camiasında böyle bir dükkan ihtiyaçtı.

Pandemi döneminde bütün iş yerlerinin kapatıldığı ve camiamızın zor bir şekilde ayakta durduğu bu dönemde Ödemiş'te böyle bir dükkan açılması, odamız adına sevindirici bir durumdur. Akın kardeşimiz, yıllardır bu işi yapıyor. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile tescillenmiş, bilinen bir esnaf arkadaşımızdır. Böyle bir dükkan açması, meslektaşlarımız adına da çok güzel oldu. Hakkımızda hayırlı olsun, bol kazançlı ve bereketli bir işletme olsun."

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi