Advert
Advert

Bayındır'a tam destek

Bayındır'a tam destek
Bayındır'a tam destek Küçük Menderes
test Bu içerik 534 kez okundu.

Menderes Havzası Kulüpler Birliği Başkanı Can Toprakçı, Süper Amatör Lig'de gruplarını üçüncü sırada kapatıp play off oynama hakkı kazanan ancak geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Bölgesel Amatör Lig'e alınmayan Bayındırspor, Kemlapaşa Esnafgücü ve Dikili Belediyespor'un mağduriyetine sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda tepki gösterdi.

Toprakçı özetle, "Adil olmayan açıklamanız sonucu haklı olarak tekrardan adaleti sağlamanız için sizi düşünmeye davet ettik fakat gene ilk kararda olduğu gibi hiçbir temele dayanmayan tayin ettiğiniz adalet, bir sonraki üç takımı sevindirirken hiç de adil olmayan bir şekilde bu mücadelede her şeyini ortaya koyan diğer üç takımı üzdü, yıktı...

Biz burada şunu üstüne basarak söylüyoruz: Ya hep beraber ya hiç birimiz! Bu ülke amatör futbolunu İstanbul hegemonyasına teslim etmek de sizin elinizde, hakkımızı savunmak da sizin elinizde. Bu konuyla ilgili birliğimiz üyesi Bayındırspor, Dikili Belediyespor ve Kemalpaşa Esnafgücü'nün her daim yanındayız. İzmir'in her bölgesindeki amatör futbol kulüpler birliğinin bu konuya yakın ilgi göstermesini rica ediyoruz. Bu konunun sürekli gündemde tutulmasını ve Çiğli Belediyespor'a yapılan haksızlık gibi unutulmamasını temenni ediyoruz" dedi.

Şazenuş Keskin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Evinden çıktı bir daha geri dönmedi
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık
Her yerde zorunlu olan HES Kodu’nun nasıl alındığını sizler için anlattık