Advert
Advert

"O tırın altına girmiş olsaydım beni ezip geçecekti, öldürecekti"

Küçük Menderes
test Bu içerik 902 kez okundu.

Geçtiğimiz gün öğleden sonra 16.30 sıralarında Beşgöz mevkiden kendi istikametine doğru ilerlerken önüne aniden çıkan tır ile çarpışan motosiklet sürücüsü Harun Bayındır, kazanın detaylarını sadece Küçük Menderes Gazetesi ile paylaştı.

Bayındır, "Beşgöz mevkiinden kendi evime doğru geliyordum. Evim, Kiraz yolu üzerinde. Düz istikamette seyir halinde giderken karşı istikametten gelen tır sürücüsü, çevre yoluna girmek için hareket halindeydi. Düz yol üzerinde benim beklemem mümkün değil ancak tır sürücüsünün bekleyebilmesi adına bir alan var. Tır sürücüsüne ikazda bulunabilmek adına kornaya bastım. Tır sürücüsü yoluna devam etti. Seyir halinde gittiğim yolu komple kapattı.

Vuracağımı hissettiğim anda yapabileceğim hiçbir şey olmadığını da anlamıştım. Kendime, 'Ölüm geldi' dedim. Kendimi korumak için motoru yatırdım, kendimi motordan attım. Kaza olduğu anda tır sürücüsü hala ilerlemeye devam ediyordu. O, yoluna devam ederken ayağımın üzerinde acı hissettim, 'Ayağımın üstünden tır geçti' dedim. Bağırmaya başladım. Tır sürücüsü inip yanıma geldi, 'Önüme neden çıktın?' diyor. Onun önüne çıkmış olsaydım tıra ben çarpmazdım. O, bana çarpmış olurdu. Ben onun önünü kesmiş olsaydım önden çarpışmış olacaktık. Ben, kabinin arka tekerleğine çarparak durabildim. Tır çok uzundu. Yolu kapatıyordu. En ilginci, ben çarptıktan sonra yoluna devam etmeye çalışmasıydı. O tırın altına girmiş olsaydım beni ezip geçecekti, öldürecekti. Kazanın akabinde Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldım. Ayağımda kırık mı var çıkık mı var tespit edilemedi. İlgili birimden randevu alarak tedavi olacağım" şeklinde konuştu.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz çarşamba günü Atatürk Caddesi Birgi Yolu üzerindeki Karayolları'nın önünden kendi istikametine doğru seyir halinde giden motosiklet sürücüsü Harun Bayındır, önüne aniden çıkan tıra çarptı. Olay 16.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre 35 ACT 148 plakalı motosiklet sürücüsü Bayındır, Beşgöz mevkiinden kendi istikametine doğru seyir halinde ilerliyordu. 42 Y 2289 plakalı tır, çevre yoluna doğru ilerlemek için ani dönüş gerçekleştirdi. O sırada kendi yolunda ilerleyen motosiklet sürücüsü Bayındır, aniden karşısına çıkan tıra çarptı. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Bayındır, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ece Köseoğlu

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki mahallede kesinti
İki mahallede kesinti
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette
EBA Destek Aracı Kiraz'da hizmette