Advert
Advert

Sertifikalar törenle verildi

Sertifikalar törenle verildi
Sertifikalar törenle verildi Küçük Menderes
test Bu içerik 164 kez okundu.

Çalışma ve İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü ve Kayseri Metal Center San. Ve Tic. A.Ş. firması arasında düzenlenen“Metal İşleri Seri Üretim Tezgah İşçisi" mesleğinde düzenlenen İş Başı Eğitim Programı sertifika töreni yapıldı. Törene İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak, İl Müdür Yardımcısı Makbule Dank, KMC Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Eren, İŞKUR Torbalı Hizmet Merkez Müdürü Cemil Altun ve KMC Genel Müdürü Mustafa Yıldırım katıldı. Törende toplam 39 kişiye sertifika verildi.

Ziya Eren'den İŞKUR'a teşekkür

Törende konuşan KMC Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Eren, "Torbalı fabrikamız, 2015 yılında faaliyete başlamış olup sürekli büyüyerek 50.000 metrekare kapalı alan, 235 çalışan ile ihracat odaklı üretime devam etmekteyiz. Ülke ekonomisine ve Torbalı istihdamına katkı sunmaktan mutluyuz. Bu süreçte bize her türlü destek olan başta İŞKUR İl Müdürü Sayın Kadri Kabak olmak üzere tüm İŞKUR personeline ve bundan sonraki dönemde yol arkadaşımız olacak İş Başı Eğitim Programı'nı tamamlayan katılımcılarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

39 katılımcıya başarılar diledi

İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak ise, “KMC Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Eren'e pandemi sürecinde istihdama katkılarından dolayı ve böyle bir tesisi Torbalı'ya kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Programı başarı ile tamamlayıp istihdam sürecine dahil olan yedisi bayan olmak üzere toplam 39 katılımcıya kazasız, belasız ve sağlıklı bir çalışma hayatı diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kursiyerler adına söz alan İpek Yaşar, "Yeni bir meslek ve yeni bir iş kazanmalarına vesile olan KMC firmasına ve buna vesile olan İŞKUR çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi. Düzenlenen program, sertifika dağıtımı ile sona erdi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Veriler düşük açıklanıyor gibi geliyor"
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi